Buď jako stars! Tipy na perfektní selfie!

Chceš si udělat super profilovku? Nebo ukázat kámošům selfie z výletu? Dáme ti tipy podle hvězd, jak si vytvořit dokonalé selfíčko, kterým natuty zaujmeš!

Největší chyby při focení selfíček

Čím můžeš své selfie totálně zazdít?

Nepořádek

Jsi skvěle vystylovaná/ý, máš úsměv na tváři, pohodovou pózu… Jenže za tebou je vidět tvůj pokojík, ve kterém se válí špinavé prádlo po zemi a zbytky od jídla na stole, anebo se fotíš v koupelně a jako pozadí je výhled na záchod s otevřeným prkýnkem – to tvou fotku totálně zazdí. Když to ostatní uvidí, možná se ti dost vysmějou – jako Justinovi Bieberovi, který chtěl předvést své tetování a svaly, ale místo jeho těla fanoušci sledovali spíš ten binec, co má v koupelně…

Justin Bieber

Zdroj fotografie: Instagram Justina Biebera

Špatné světlo

Tmavé fotky nikdy nevypadají tak hezky – podobného přešlapu se dopustila i Kendall Jenner! Dej si proto záležet na dobrém nasvícení – ale zároveň se nefoť proti oknu! Nejlepší je přírodní světlo – sluneční paprsky dělají zázraky a fotky díky přirozenému světlu vypadají skvěle.

Kendall Jenner

Zdroj fotografie: Instagram Kendall Jenner

Nepřeháněj to!

Ok, Kim Kardashian z každého svého sexy selfíčka dokáže vyvařit spoustu peněz, tak se to dá ještě pochopit… Ale když budeš dělat pořád sexy pózy a každý den postovat nové a nové fotky s vyšpuleným zadkem a duck face, je dost možné, že tím kámošům polezeš brzy na nervy. Všeho s mírou!

Kim Kardashian

Zdroj fotografie: Instagram Kim Kardashian

A jaké hvězdy mají na Instagramu nejsledovanější fotky? To se dozvíš v našem článku!

  • selfie
  • stars
  • tipy