VIP U Best of

Best of VIP U už v úterý na TUTY TV!

Druhá řada pořadu VIP U ti naservírovala spoustu exkluzivních rozhovorů s tvými oblíbenými stars a reportáže z cool akcí. Chceš vidět to nejlepší, co se před kamerami odehrálo, a k tomu ještě jako bonus neodvysílané záběry? Sleduj TUTY TV v úterý ve 20 hodin!

Letošní rok ti přinesl už 13 dílů pořadu VIP U! Mohl/a ses v něm dozvědět spoustu zajímavostí o Jindrovi Žampovi, Natálce Grossové, Adamovi Mišíkovi, Anně Slováčkové, Davidovi Gránském, Dominiku Portovi, Milanovi Peroutkovi, Sebastianovi, Slze, Thomovi Artwayovi, Vojtovi D. nebo Nelly Řehořové… Vypravili jsme se s nimi na netradiční místa a nechyběly ani zajímavé reportáže. Vybrali jsme pro tebe ty nejlepší hlášky a scénky a představíme ti teď bombastický sestřih „best of VIP U“!

Co tě čeká ve VIP U?

Jak se Marcusovi a Martinusovi líbilo v Praze? Naučili jsme pěveckou star HRVYho česky? A kdo z českých youtuberů zažil nejbláznivější storku s fanouškama? To, a mnohem víc se dozvíš, když si pustíš TUTY TV v úterý 12. června ve 20:00 hodin! A pokud to nestihneš, mrkni na reprízu ve středu od 16:30 hodin nebo v neděli v 10 hodin. VIP U můžeš sledovat i online na www.tuty.tv!

Tohle jsi ještě nikdy neviděl/a!

Ve speciálním díle VIP U tě čekají nejen nejlepší pasáže z odvysílaných dílů, ale máme pro tebe nachystanou také speciální reportáž, která je plná dosud nezveřejněných záběrů. Kdo balil naše reportéry, a komu dal pusu Tomáš Klus a nebo Milan Peroutka? Už brzy to zjistíš!

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *