Letní beauty trend: Barevné vlasy!

Chceš být něco extra a nezapadnout v davu? Vyzkoušej barevné odstíny vlasů podle hvězd! Poradíme ti, jak na to… A který barevný look se ti líbí nejvíc? Nezapomeň hlasovat v anketě na poslední stránce!

Barevné vlasy si zamilovala spousta slavných hereček, zpěvaček i youtuberek. Například GetTheLouk je známá svými bláznivými kreacemi a nebojí se ničeho – měla už na hlavě pět barev najednou, zkoušela tóny do růžova, fialova i modra…

Pokud se chceš také odvázat a vyzkoušet něco nového, ale zároveň máš obavy, jak budeš s novým stylingem vypadat, vsaď na sprej na vlasy (koupíš od 50 Kč), díky kterému můžeš mít barvu změněnou za pár minut, a pokud se ti nebude líbit, jednoduše ji vymyješ šamponem. Je to super varianta také na párty nebo jednorázové akce – dokonce se prodávají i UV spreje (od 149 Kč), které pod UV světlem září!

Podobnou funkci jako spreje splní i barevné křídy na vlasy (pořídíš od 99 Kč). Jejich aplikace je easy a navíc si můžeš pořídit balení s několika odstíny a vyzkoušet rainbow look – jednoduše každý pramínek nabarvíš jinou barvou. Je to crazy! Nabarvit můžeš třeba jen konce nebo jen jeden či dva pramínky. Je to na tobě a na tvé fantazii!

Pokud si přeješ, aby ti odstín vydržel déle, ale nechceš použít klasickou barvu, můžeš zvolit barvící pěnu (od 129 Kč), která vydrží až 8 umytí.

 

GetTheLouk

Zdroj fotografie: Instagram GetTheLouk

1 2 3 4 5 6 7Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • beauty
  • rady a tipy
  • trendy