Beyonce

5 tipů, jak si zvýšíš počet lajků!

Chceš, aby tvé fotky a příspěvky na sociálních sítích vzbudily co největší zájem? Poradíme ti, jak natuty u followerů zboduješ!

  1. Fan page

Máš oblíbenou hvězdu, zajímáš se o kosmetiku nebo třeba o nějaký sport? Piš a foť novinky o tom, co tě baví! Zaujmeš tím i další lidi se stejnými koníčky, kteří jsou zvědaví na různé zprávy z dané oblasti. Klidně můžeš založit i fanouškovský profil nějaké star (nezapomeň ale uvést, že je fanouškovský!).

  1. Hashtagy

Používej oblíbené hashtagy, které souvisejí s tématem fotografie či příspěvku – u selfíček například #style #smile #beauty, u cvičení #sport nebo #fitness, u jídla #foodporn atd. Ty úplně nejoblíbenější hashtagy na Instagramu najdeš v našem článku.

  1. Sdílení

Sdílej své příspěvky na různých sociálních sítích – Twitteru, Facebooku, Instagramu, Snapchatu, YouTube, Musical.ly… Ne každý je na všech sítích, tak aby nikomu z tvých přátel nic neuniklo! Sdílej si příspěvky také se svými kámoši – taguj je na svých fotkách (samozřejmě ale se svolením, ne každý o to stojí), aby se dostala fotka i k jeho kámošům.

  1. Originalita

Originální foto se cení! Vymysli si třeba zajímavou pózu, kterou budeš dělat na různých místech. Nebo foť svého oblíbeného plyšáka na neobvyklých místech. Vymysli netradiční úhly pohledu, zajímavé kompozice. Foť fotky v odrazu kaluží nebo v odrazu zrcátka auta. Nebo umíš kreslit portréty? Dělat fotomontáže? Vylepšuješ si trička? Vyrábíš DIY? Pochlub se svými výrobky!

  1. Výzva

Abys získala co nejvíce reakcí na své příspěvky, vyzvi své followery – a je jedno, jestli se jich zeptáš, co plánují na víkend, kam jedou na dovču, který z tvých outfitů se jim nejvíc líbí, kterou hvězdu by pozvali na rande, ať zalinkují oblíbený song… Rozproudíš tím v komentářích diskuzi a vzbudíš zájem!

Tip:

Které tvoje fotky mají úspěch? Chceš vědět, jakých bylo tvých 9 nejlajkovanějších fotek na Instagramu v loňském roce? Mrkni na https://2017bestnine.com – když si zadáš do pole „Instagram ID“ název svého Instagramového účtu, vyjede ti koláž nejlepších pics tohoto roku. Napsat můžeš i název jakéhokoliv jiného účtu, takže můžeš mrknout na best 9 fotek svých oblíbených hvězd nebo třeba kámošů!

Na co bacha?

Kvůli cool fotce nikdy neriskuj! Už spoustu teenagerů se zřítilo z výšky, jen protože si chtěli udělat cool selfíčko! Kvůli nepozornosti tě může srazit auto, může ti podjet noha nebo se ti stát úraz. Žádné lajky nestojí za tvé zdraví – mysli na to!

 

A jaké byly nejlajkovanější fotky na Instagramu v roce 2017?

 

1. místo
11,214 milionů likes: Beyoncé (@beyonce)

Beyonce

 

2. místo

11,189 milionů likes: Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Ronaldo

 

3. místo

10,433 milionů likes: Selena Gomez (@selenagomez)

Selena

 

4. místo

10,294 milionů likes: Beyoncé (@beyonce)

Beyonce

 

5. místo

8,256 milionů likes: Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Ronaldo

 

6. místo

8,152 milionů likes: Selena Gomez (@selenagomez)

Selena

 

7. místo

7,783 milionů likes: Selena Gomez (@selenagomez)

Selena

 

8. místo

7,299 milionů likes: Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Ronaldo

 

9. místo

7,169 milionů likes: Selena Gomez (@selenagomez)

Selena

 

10. místo

7,076 milionů likes: Selena Gomez (@selenagomez)

Selena

A jaké hvězdy mají nejvíce followerů? To se dozvíš v našem článku!

  • fun
  • rady a tipy
  • sociální sítě