Gigi Hadid

5 cool líbacích hrátek!

Chceš si opepřit rande? Máme pro tebe líbací hry, díky kterým bude léto ještě žhavější!

Máme pro tebe 5 super líbacích her (nejen) na léto! Nezapomeň totiž, že polibky jsou léčivé!

Hra 1: Zaslepeni láskou!

Jeden z vás zavře oči (aby to bylo napínavější, může si je zavázat šátkem) a druhý mu nastaví, co chce políbit – tvář, čelo, nos, pupík, malíček… Líbající musí uhodnout, o jakou část těla šlo. Anebo další varianta hry: Jeden si vloží do pusy nějaké jídlo (mentolová žvýkačka, sladká čokoláda nebo klidně kyselý citron) a políbí svého partnera, který má zavázané oči – ten musí hádat, o jaké jídlo jde…

Hra 2: Sweet kiss!

Určitě jsi to už viděl/a v nějakém filmu nebo na fotce – kluk a holka sají každý z jednoho konce špagetu, až se jejich rty setkají. To samé můžete také podniknout se želatinovými špagetkami, které se prodávají v cukrárně. Kup jich svému klukovi/holce celý pytlík a pomoz mu/jí s jejich konzumací.

Hra 3: Líbací rekord!

Schválně, kolik pusinek si stihnete dát během minuty! Stopujte to a pokuste se udělat rekord! Anebo si můžete dát soukromý maratón v líbání – jak dlouho vydržíte se v kuse líbat? Světový rekord v líbání drží thajský pár, který se vydržel líbat bez přestání 58 hodin, 35 minut a 58 sekund! Tak to asi nepřekonáte…

Hra 4: Vysvědčení z líbání!

Představ si, že psychoterapeutka Cherie Byrd ze Seattlu založila Školu líbání! Stojí 300 dolarů a zájemci se tam mohou naučit líbat nejen se svým miláčkem, ale klidně i když jsi sólo – pak ale musíš počítat s tím, že se budeš učit s cizím člověkem. Jo, a rozdává se tu i výzo. Co takhle se inspirovat a vyrobit takové vysvědčení své lásce – alespoň zjistí, co mu jde a kde by se měl zlepšit. Ale nebuď moc přísný/á, ať ho/ji neodradíš!

Hra 5: Kalendář polibků!

Víš, o tom, že 6. července byl Světový den polibků? No jo, další bude sice za dlouho, ale nezapomeň si ho už teď vyznačit v kalendáři a řádně oslavit! A když už se budeš kalendářem probírat, symbol rtů si zaznamenej i na 1. máje, na Svatého Valentýna… A vůbec, proč se vlastně řídit pravidly? Sdílej se svým miláčkem kalendář, ve kterém si uděláte náhodný výběr dnů, kdy se prostě musíte políbit stůj co stůj. A pokud byste byli od sebe hodně daleko, alespoň si pošlete kiss emoji nebo líbací fotku přes messenger.

Gigi Hadid

Sladké polibky Gigi Hadid a jejího miláčka Zayna! Zdroj: Instagram Gigi Hadid

  • Láska
  • polibky
  • tipy